Hakkımızda

BTE MAKINA  yılların birikimi, deneyimli profesyonel kadrosu ve üst düzey teknolojik donanımı sayesinde, müşterilerinin verimliliğini ve üretim kalitesini yenilikçi çözümleri ile arttırmayı misyon edinmiştir. 20 yıldır müşterilerinin ihtiyaçlarının üzerinde çözümler sunması, edinilen bu misyonun firma ismi ile özdeşleşmesini sağlamıştır. 

Kuruluşundan bu yana rulo temelli hatlar ve boru profil hatlari üretimi yanında,  2016 yilindan itibaren sac isleme makinalari ( Abkant – Makas ) üretiminede baslamis olan BTE MAKINA  ihracat yogun bir firmadir. BTE MAKINA tüm ihracatini IMT MACHINERY markasiyla gerceklestirmektedir. Bugün özellikle rulo temelli hatlar ve boru profil hatlari alanında sektörün önde gelen ve aranan firmalarından biri haline gelmiştir. Günümüzde aynı düşüncenin ışığında modern üretim sistemini daha da geliştirmektedir. 

CE standartlarında çalışan firma, müşteri ihtiyaçlarının ve önceliklerinin analiz edilmesi, optimum üretim ve kalite kriterlerinin belirlenerek en iyi çözümün sunulması yolunda gayret içindedir. Üretim sürecinin en önemli basamağı olan test ve kontrol aşaması, ürünlerin üst düzey kalite ve güvenlik standartlarına ulaşmasında temel teşkil etmektedir. 

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde, satış sonrası teknik eğitim ve destek en önemli hizmet politikası, kalite ve yenilikçilik genel politika olarak belirlenmiştir. 

Yeni trendleri ve müşteri beklentilerini sürekli izleyerek, ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, çevreci ve enerji tasarrufu yüksek makineler tasarlayıp üreten BTE MAKINA , kaynakları etkin ve verimli kullanarak, sürdürülebilir büyüme yolunda emin adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

Bte Makina , Dünya çapında seçkin tedarikçi kaynağını mühendis kökenli uzman kadrosu ile müşterilerine sunmakta ve konusunda uzman olan TEKNİK SERVİS ekibiyle, satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübesini satış sonrasına da taşıyarak yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetleri vermektedir.

 

Kurumsal Değerlerimiz

Bte Makina kurumsal değerlerini oluştururken; müşteri memnuniyetini, insana ve çevreye saygıyı, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olma hedefini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir.
 

BTE Makina İçin Müşteri Memnuniyeti Birincil Öncelik Taşır 

BTE Makina müşteri beklenti ve sorunlarına kulak verir, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde yerine getirir, sorunlara zamanında çözüm üretir.

BTE Makina sunduğu hizmetlerin üstünlüğünün, müşterilerinin taleplerini tahmin etme temeline dayandığına inanır.

Hizmet standartlarını her şart altında koruyan BTE Makina, mutlak tutarlılık sağlar. 

Etik Davranır, BTE Makina tüm çalışma alanlarında, çevresindekilerle dürüstlüğe dayalı işbirliği içinde çalışır.

 

BTE Makina  Yaratıcı ve Yenilikçidir

Yaratıcılığı  ve yenilikçiliği olmazsa olmaz gören BTE Makina bu sayede, birden fazla ürünün bir arada kullanıldığı, proje bazlı, geniş kapsamlı uygulamalarda müşterilerine zaman ve kesin sonuçlar kazandırmaktadır.

BTE Makina yeni bir hizmetin ortaya çıkarılması sürecinde, gerçekleştirelebilir bir çözümü ilk tasarlayanlar arasında olmayı sever.

BTE Makina mevcut süreç ve sistemleri iyileştirmek için, sürekli olarak yeni imkanlar ve çözümler arar.

BTE Makina  iderlik Hedefinden Taviz Vermez 

 

BTE Makina küreselleşme sürecine ayak uydurarak başarı ve saygınlığını bugünden yarına taşımayı hedefler.

BTE Makina faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde öncü firma olmayı benimser.

BTE Makina geleceğin fırsatlarını görür, deneyim ve birikimlerini doğru yönlendirir. 

Calışanları BTE Makina'nın En Değerli Varlığıdır

BTE Makina çalışan haklarına saygı gösterir.

BTE Makina  Güvenlik ve sağlık koşullarını yerine getirir.

BTE Makina, çalışan mutluluğunun ve motivasyonunun sürdürülebilir başarının temelini oluşturduğuna inanır.

BTE Makina; yönetim kadrosu, calışanları, çözüm ortakları ve siz değerli müşterileriyle beraber teknolojiye veet demeye devam ediyor. BTE – Beraber Teknoliye Evet